Glazurnik, wykończenia, karton-gipsy Wołomin, Kobyłka - Marcin Dyoniziak - opinia

1 wpis / 0 nowych
Ostatni wpis
Zobacz profil Użytkownika
Offline
Ekspert
Coach, Psycholog, Trener
Dołączył: 2010-04-07
Plusy: 2015
Glazurnik, wykończenia, karton-gipsy Wołomin, Kobyłka - Marcin Dyoniziak - opinia

Marcin Dyoniziak glazurnik WołominPan Marcin Dyoniziak (Wołomin, Kobyłka) ukończył właśnie w moim nowo budowanym domu glazury, kompletne łazienki - biały montaż oraz malowanie, gmina Wołomin. Jestem baaaardzo zadowolony. Pan Marcin wykazywał się dużą wiedzą w zakresie kładzenia karton-gipsów, glazury i łazienek. Jak czegoś nie wiedział - to mówił. Pan Marcin jest wyjątkowy jak na budowlańca - uczciwy, zaangażowany, odpowiedzialny, słowny. A jeszcze w dodatku z poczuciem humoru i po prostu sympatyczny.

To za co bardzo cenię Pana Marcina - to za odpowiedzialność. Pan Marcin polecił mi do malowania całego wnętrza na biało swojego znajomego, ponieważ sam jeszcze musiał kończyć jedMarcin Dyoniziak glazurnik Wołominną robotę. Na surowym tynku były zacieki od impregnatu do drewna. Pan Marcin od razu wyraził wątpliwość czy farba to pokryje. Znajomy nie zareagował. Potem ten znajomy malował sam - poszło mnóstwo farby i okazało się, że nie pokryło plam. Czas i pieniądze zmarnowane. Powiedziałem Panu Marcinowi o tym i uznaliśmy, że Pan Marcin poprawi to bezpłatnie jako wyraz odpowiedzialności za polecenie nie do końca kompetentnego fachowca. (trzeba było najpierw porobić próbki na plamach różnymi preparatami a nie malować od razu całą chałupę).

Jako jednemu z niewielu budowlańców, Panu Marcinowi w pełni zaufałem - miał klucze i kod Marcin Dyoniziak glazurnik Wołomindo alarmu do naszego domu i jeszcze będzie miał, bo niewiątpliwie będę chciał korzystać z jego usług. Pan Marcin zajmuje się też elewacjami (ocieplaniem, tynkiem, osadzaniem parapetów, podpitką), kostką brukową, ściankami z karton gipsu, poddaszami - ocieplaniem dachu (pokazał nam wiele błędów poprzedniej ekipy od poddasza).

Serdecznie polecam Pana Marcina Dyoniziaka każdemu, kto potrzebuje uczciwego profesjonalistę w sensownych, rynkowych cenach w Wołominie, Kobyłce czy Zielonce. Pełny szacunek za profesjonalizm, kulturę i obsługę klienta!

Marcin Dyoniziak glazurnik WołominPodaję namiary kontaktowe (proszę mieć cierpliwość i pisać smsy, bo Pan Marcin pracuje sam, a nie tylko nadzoruje, więc często ma zepsuty telefon albo nie odbiera):

Marcin Dyoniziak
Glazurnik, tynki, karton-gipsy, elewacje, ocieplanie, poddasza, usługi wykończeniowe, kostka brukowa
Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Marki
tel. 500 703 428

 

Marcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik WołominMarcin Dyoniziak glazurnik Wołomin

Ciekawy Temat?

- podziel się z przyjaciółmi i rodziną:

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE