Kastor, schody, parkiety - Marki - opinia klienta

1 wpis / 0 nowych
Ostatni wpis
Zobacz profil Użytkownika
Offline
Ekspert
Coach, Psycholog, Trener
Dołączył: 2010-04-07
Plusy: 2015
Kastor, schody, parkiety - Marki - opinia klienta

Pan Robert Okesntowicz Kastor robił u mnie parkiety i schody w pierwszej połowie 2014 roku. Moja wrażenia i opinia jest mieszana z usług Kastor - parkiety schody, czyli firmy pana Roberta Oksentowicza.

Z czterech powodów:

  1. parkiety schody kastorSchody pięknie zrobił. Ale zrobił jedną niedoróbkę, pomimo tego, że się upewniałem i pokazywałem trudne miejsce do obrobienia. Najwidoczniej nie pomyślał, nie scheblował podstopnia, więc wystaje za listewkę. Kiedy wskazałem mu na tą niedoróbkę, powiedział, że się nie dało, jak powiedziałem, czy nie mógł scheblować, powiedział, że mógł, ale że teraz musiałby zerwać parę stopni. Że nam się spieszyło z ukończeniem, darowałem. Wykończył akrylem, no ale nie wygląda to ładnie i nie będzie miało takiej trwałości, jaką miałoby właściwe wykończenie.
  2. Zanim zrobił podłogi (z bambusa) pytałem się, czy zrobi idealnie równo i czy ma jakiś akceptowalny błąd nierówności. Powiedział, że będzie idealnie równo. Po zrobieniu podłóg biorę łatę, sprawdzam, są nierówności nawet do 3 mm. Pokazuję - mówi, że podłoga musiała być krzywa. Ja sprawdzałem po wylewklarzu podłogę i nigdzie nierówności się nie doszukałem, więc podejrzewam, że pewnie nie zeskrobał idealnie plam po farbie z podłogi i stąd nierówności. Dodał jeszcze, że się nie dogadaliśmy, że jemu chodziło o to, że nie będzie nierówności w sensie szpar... I że się nie spotkał z tym, żeby ktoś mu łatą sprawdzał nierówności. Robił wcześniej podłogi u mojej siostry, też były spore nierówności i też powiedział, że to wykewka krzywa - to jest możliwe. Ale jeśli ja pytam czy będzie idealnie równo i potwierdza, to jego obowiązkiem jest sprawdzić stan podłóg zanim mi zagwarantuje idealną równość i odmówić wykonywania podłóg w razie wykrytej nierówności.
  3. parkiety schody kastorNa połączenie glazury i podłogi jest miejsce gdzie za nisko położył dystans z korka i teraz z krawędzi deski odchodzi lakier - od szurania kapciami, przesuwania krzeseł, cholera wie czego, w każdym bądź razie tego się w domu nie da uniknąć.
  4. Na pierwszą robotę umówił się ze mną i nie przyjechał. Wziąłem specjalnie dzień wolnego. Wydzwaniałem, pisałem smsy, cisza. Myślałem, że musiał mieć wypadek samochodowy z rodziną, bo nawet do zony dzwoniłem, która pełni rolę jego asystentki, też cisza. Po dwóch dniach pisze smsa, że przeprasza najmocniej i że przyjedzie jutro. Zadzwoniłem do niego, powiedziałem co otym myślę, przepraszał, obiecywał że to ostatni raz, powiedziałem, że w ramach rekompensaty chcę żeby mi zrobił wcześniej schody, rzeczywiście zrobił mi wcześniej schody. Myślałem wtedy, że jest honorowym człowiekiem. Zamówiłem u niego jeszcze mniejsze schodki do pokoju. Miały być za dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach się nie odezwał, nawet po miesiącu, w końcu ja zadzwoniłem po półtora miesiąca, bo żonie już plecy wysiadały od skakania z dzieckiem na wysoki próg pokoju. Umówił się ze mną na termin i nie pojawił się znowu. Tym razem przez tydzień nie odpowiadał na moje telefony i smsy. Wkurwiłem się i napisałem, że jak nie przyjedzie w poniedziałek (po tygodniu) to zrobię sam te schodki. Nie przyjechał, nie odezwał się. Zrobiłem sam. Dzwoni we wtorek, że on może jutro przyjechać. Zero przepraszam, zero wstydu. Mówię, że umówiliśmy się tydzień temu i że już sam zrobiłem schody, na co on dalej, że już ma gotowe.  Stwierdził, że on się nie będzie przede mną tłumaczył, na co ja mu, że jeśli tyle ma mi do powiedzenia w tej sytuacji, to jest nasza ostatnia rozmowa. Następnego dnia w smsie przepraszał. Nie wierzę - wyrachowane myślę, bo powiedziałem mu na odchodne, że wystawię mu opinię w internecie.

parkiety schody kastorparkiety schody kastorŻal aż tych wpadek, bo schody poza tym wyglądają ładnie, podłogi również. Ja już z usług pana Roberta Oksentowicza nie skorzystam. Nie jest dla mnie wiarygodny i odpowiedzialny. Jeśli tych chcesz skorzystać - radzę spisać z nim bardzo precyzyjną umowę i zabezpieczyć się przed powyższymi kwestiami.

Ciekawy Temat?

- podziel się z przyjaciółmi i rodziną:

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE