Zobacz profil Użytkownika

Profil eksperta

Ekspert:
Coach, Psycholog, Trener
Parę zdań o mnie

Warszawa od początku towarzyszyła mi w karierze - przez wiele lat pracowałem tu w międzynarodowych firmach (Aviva, Commercial Union, Sigmar Recruitment) w obszarze HR, rekrutując najwyższej klasy specjalistów i menedżerów z obszaru sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, IT, logistyki i finansów. Wspierałem menedżerów przy podejmowaniu decyzji o awansach, zwolnieniach i przy wyborze efektywnych działań w zarządzaniu pracownikiem. Tworzyłem narzędzia rozwojowe, programy szkoleniowe i prowadziłem szkolenia w zakresie kompetencji miękkich. W 2009 zrozumiałem pod wpływem coachingu, jako klient, że moimi najważniejszymi wartościami są wolność i przygoda. Moje życie wtedy zmieniło się, a w zasadzie - ja je zmieniłem. Postanowiłem odejść z korporacji i założyć własną firmę. Był wtedy szczyt kryzysu na rynku... Dziś, jak myślę o tym momencie, uśmiecham się w duchu do siebie - warto było, bez względu na trudności. Po roku pracy, formalnie otworzyłem firmę coachingowo-szkoleniowo-doradczą, 4GROW, której siedzibą jest Warszawa. Równocześnie stworzyłem Akademię Rozwoju, aby dzielić się z innymi wiedzą rozwojową.
Trochę bardziej formalnie: jestem metodykiem – tworzę techniki efektywności i narzędzia rozwojowe: programy szkoleniowe oraz narzędzia weryfikujące kompetencje. Jestem także praktykiem biznesu – jako prezes 4GROW zarządzam firmą, sprzedaję, negocjuję, obsługuję klientów, rekrutuję, rozwijam produkty, tworzę standardy, itp. Od strony merytorycznej, prowadzę szkolenia, coaching i trening kompetencji w Warszawie dla top-menedżerów, pracowników szczebla specjalistycznego największych firm i instytucji, ludzi wolnych zawodów i prywatnych przedsiębiorców.
Moje wykształcenie: certyfikowany coach ICC oraz trener. Członek International Coaching Community, psycholog, absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (specjalność: Psychologia Kliniczna i Osobowości) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (specjalność: Zarządzanie Ludźmi w Firmie).

Pracuję w
4GROW
Moje www
www.4grow.pl
Mój profil w internecie
www.4grow.pl/zespol

Zdobyte punkty

Plusy
2,016.0

Historia

Posiada konto przez:
9 lat 23 tygodnie
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE