Test: Profesjonalna Obsługa Klienta Wew. i Zew.

Pytań:3
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Próg zaliczenia:80 %
Nawigacja wstecz:Możliwa

Jest to pierwsza część testu dedykowanego osobom chcącym odświeżyć swoją wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta lub zweryfikować jej poziom.

W ramach trzech części niniejszego testu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Jakie korzyści zyskuje firma i pracownik z pozytywnej obsługi każdego klienta?
  • Korzyści z reklamacji, obiekcji i zastrzeżeń
  • Schemat obsługi klienta
  • Proporcje: słuchanie, pytanie, odpowiadanie
  • Co każdy klient chciałby usłyszeć - kojące sformułowania
  • Czerwona płachta na byka - najczęściej popełniane błędy
  • Algorytm radzenia sobie z zastrzeżeniami klienta

Po każdej odpowiedzi otrzymasz informację o zdobytych punktach, natomiast jeśli chcesz zobaczyć poprawne odpowiedzi i uzasadnienie, zaloguj się przed przystąpieniem do testu.

Wyniki są poufne, tylko zalogowani maja dostęp do historii wyników oraz punktacji zadań ocenianych indywidualnie.

Jeżeli chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie tematycznym, zapraszamy na: Szkolenie: profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Warszawa

Autor: Mateusz Dąbrowski - psycholog biznesu, coach, trener, prezes 4GROW.

... [czytaj dalej]

Test: style kierowania. Sprawdź jakim jesteś liderem zespołu!

Pytań:10
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Nawigacja wstecz:Możliwa

Style kierowania to sposoby, w jakie lider zespołu odnosi się do swoich pracowników; to także styl bycia danego menadżera.

Style kierownia mają naStyle kierowania lidera zespołu celu skłonienie członków zespołu do wykonania konkretnych zadań lub wzbudzenia w nich pożądanych zachowań.


To, jakim jesteś liderem zespołu zależy od cech Twojego charakteru i przekonań. Także czynniki zewnętrzne, takie jak struktura zespołu pracowniczego czy sami członkowie tego zespołu mają wpływ na to w jakim stylu łatwiej jest Ci się odnaleźć. Styl kierowania zespołem ma fundamentalne znaczenie dla efektywności pracy, dlatego tak ważną kwestią są jest umiejętne zarządzanie.

 

Rozwiąż nasz psychotest i odkryj, jakim jesteś liderem! W oparciu o Twoje odpowiedzi przygotowaliśmy wyniki, dzięki którym dowiesz się nie tylko, jaki jest Twój styl kierowania, lecz także jakie są zalety oraz wady takiego postępowania.

Jeżeli chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie tematycznym, zapraszamy na: Szkolenie: zarządzanie zespołem. Warszawa


Zapraszamy do wykonania quizu!

Psycho test opracowany na podstawie pracy Danuty Fjałkowskiej, Style kierowania (Jelenia Góra, 2006/2007)

... [czytaj dalej]

Test wiedzy o Asertywności i Proaktywności w budowaniu relacji partnerskiej

Pytań:11
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Próg zaliczenia:80 %
Nawigacja wstecz:Możliwa

Sprawdź swoją wiedzę na wesoło

P.S. I love you / P.S. Kocham Cię - test wiedzy o proaktywności i konstruktywnej krytyce w relacji partnerskiej w oparciu o urywki z filmu
Scena s filmu "P.S. I love you" *

Test opiera się między innymi na śmiesznych, ale i bardzo życiowych, przykładach ze scen filmów:
"P.S. I love you"* oraz "Gry małżeńskie".

W tym teście sprawdzisz poziom swojej wiedzy z zakresu asertywności i proaktywności i komunikacji w budowaniu relacji intymnych, partnerskich i przyjacielskich. 

Po każdej odpowiedzi otrzymasz informację o zdobytych punktach, natomiast jeśli chcesz zobaczyć poprawne odpowiedzi i uzasadnienie, zaloguj się przed przystąpieniem do testu.

Na test potrzebujesz około 40 minut, jednak możesz go przerwać i wrócić w dowolnym momencie bez utraty wcześniejszych odpowiedzi pod warunkiem, że będziesz kontynuować z tego samego komputera, po kliknięciu przycisku "Zacznij test" na zakładce "Start" strony testu.

Dwa zadania z dwunastu są pytaniami otwartymi, a więc odpowiedzi będę oceniał indywidualnie. Jeśli chcesz otrzymać informację punktację dotyczącą tych dwóch zadań, utwórz konto i zaloguj się i dopiero wtedy kliknij przycisk "Zacznij test". Ilość punktów, które zdobędziesz, jest poufna. Możesz też wykonać test bez logowania, jeśli obawiasz się o swoją poufność. Punkty służą tylko i wyłącznie stworzeniu skali informującej Ciebie, czego jeszcze możesz się dowiedzieć lub ile już wiesz.

Test możesz wykonać nieskończoną ilość razy, co oznacza, że przed dowolnym podejściem możesz utworzyć konto i zalogować się by otrzymać punktację do pytań otwartych.

Zakres teorii, którą obejmuje ten test, znajdziesz filtrując zawartość wortalu po hasłach: asertywność, proaktywność i konstruktywna krytyka - na prawym marginesie znajdziesz zakładkę "Filtruj".

Życzę udanej zabawy!

Autor: Mateusz Dąbrowski - psycholog biznesu, coach, trener, prezes 4GROW.

* Reżyseria: Richard LaGravenese © 2007 Cupid Distribution LLC. All rights reserved

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE