Test: style kierowania. Sprawdź jakim jesteś liderem zespołu!

Pytań:10
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Nawigacja wstecz:Możliwa

Style kierowania to sposoby, w jakie lider zespołu odnosi się do swoich pracowników; to także styl bycia danego menadżera.

Style kierownia mają naStyle kierowania lidera zespołu celu skłonienie członków zespołu do wykonania konkretnych zadań lub wzbudzenia w nich pożądanych zachowań.


To, jakim jesteś liderem zespołu zależy od cech Twojego charakteru i przekonań. Także czynniki zewnętrzne, takie jak struktura zespołu pracowniczego czy sami członkowie tego zespołu mają wpływ na to w jakim stylu łatwiej jest Ci się odnaleźć. Styl kierowania zespołem ma fundamentalne znaczenie dla efektywności pracy, dlatego tak ważną kwestią są jest umiejętne zarządzanie.

 

Rozwiąż nasz psychotest i odkryj, jakim jesteś liderem! W oparciu o Twoje odpowiedzi przygotowaliśmy wyniki, dzięki którym dowiesz się nie tylko, jaki jest Twój styl kierowania, lecz także jakie są zalety oraz wady takiego postępowania.

Jeżeli chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie tematycznym, zapraszamy na: Szkolenie: zarządzanie zespołem. Warszawa


Zapraszamy do wykonania quizu!

Psycho test opracowany na podstawie pracy Danuty Fjałkowskiej, Style kierowania (Jelenia Góra, 2006/2007)

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE