Test: style kierowania. Sprawdź jakim jesteś liderem zespołu!

Pytań:10
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Nawigacja wstecz:Możliwa

Style kierowania to sposoby, w jakie lider zespołu odnosi się do swoich pracowników; to także styl bycia danego menadżera.

Style kierownia mają naStyle kierowania lidera zespołu celu skłonienie członków zespołu do wykonania konkretnych zadań lub wzbudzenia w nich pożądanych zachowań.


To, jakim jesteś liderem zespołu zależy od cech Twojego charakteru i przekonań. Także czynniki zewnętrzne, takie jak struktura zespołu pracowniczego czy sami członkowie tego zespołu mają wpływ na to w jakim stylu łatwiej jest Ci się odnaleźć. Styl kierowania zespołem ma fundamentalne znaczenie dla efektywności pracy, dlatego tak ważną kwestią są jest umiejętne zarządzanie.

 

Rozwiąż nasz psychotest i odkryj, jakim jesteś liderem! W oparciu o Twoje odpowiedzi przygotowaliśmy wyniki, dzięki którym dowiesz się nie tylko, jaki jest Twój styl kierowania, lecz także jakie są zalety oraz wady takiego postępowania.

Jeżeli chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie tematycznym, zapraszamy na: Szkolenie: zarządzanie zespołem. Warszawa


Zapraszamy do wykonania quizu!

Psycho test opracowany na podstawie pracy Danuty Fjałkowskiej, Style kierowania (Jelenia Góra, 2006/2007)

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Type the characters you see in this picture. (weryfikuj przy pomocy dźwięku)
Przepisz znaki, które widać na obrazku, wielkość liter nie ma znaczenia. Jeżeli nie możesz ich przeczytać, wciśnij przycisk "Utwórz nowe konto" i nowy obrazek się wygeneruje.
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE