Test wiedzy o Asertywności i Proaktywności w budowaniu relacji partnerskiej

Pytań:11
Ilość dozwolonych prób:Bez ograniczeń
Dostępne:Bez ograniczenia
Próg zaliczenia:80 %
Nawigacja wstecz:Możliwa

Sprawdź swoją wiedzę na wesoło

P.S. I love you / P.S. Kocham Cię - test wiedzy o proaktywności i konstruktywnej krytyce w relacji partnerskiej w oparciu o urywki z filmu
Scena s filmu "P.S. I love you" *

Test opiera się między innymi na śmiesznych, ale i bardzo życiowych, przykładach ze scen filmów:
"P.S. I love you"* oraz "Gry małżeńskie".

W tym teście sprawdzisz poziom swojej wiedzy z zakresu asertywności i proaktywności i komunikacji w budowaniu relacji intymnych, partnerskich i przyjacielskich. 

Po każdej odpowiedzi otrzymasz informację o zdobytych punktach, natomiast jeśli chcesz zobaczyć poprawne odpowiedzi i uzasadnienie, zaloguj się przed przystąpieniem do testu.

Na test potrzebujesz około 40 minut, jednak możesz go przerwać i wrócić w dowolnym momencie bez utraty wcześniejszych odpowiedzi pod warunkiem, że będziesz kontynuować z tego samego komputera, po kliknięciu przycisku "Zacznij test" na zakładce "Start" strony testu.

Dwa zadania z dwunastu są pytaniami otwartymi, a więc odpowiedzi będę oceniał indywidualnie. Jeśli chcesz otrzymać informację punktację dotyczącą tych dwóch zadań, utwórz konto i zaloguj się i dopiero wtedy kliknij przycisk "Zacznij test". Ilość punktów, które zdobędziesz, jest poufna. Możesz też wykonać test bez logowania, jeśli obawiasz się o swoją poufność. Punkty służą tylko i wyłącznie stworzeniu skali informującej Ciebie, czego jeszcze możesz się dowiedzieć lub ile już wiesz.

Test możesz wykonać nieskończoną ilość razy, co oznacza, że przed dowolnym podejściem możesz utworzyć konto i zalogować się by otrzymać punktację do pytań otwartych.

Zakres teorii, którą obejmuje ten test, znajdziesz filtrując zawartość wortalu po hasłach: asertywność, proaktywność i konstruktywna krytyka - na prawym marginesie znajdziesz zakładkę "Filtruj".

Życzę udanej zabawy!

Autor: Mateusz Dąbrowski - psycholog biznesu, coach, trener, prezes 4GROW.

* Reżyseria: Richard LaGravenese © 2007 Cupid Distribution LLC. All rights reserved

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
© copyright 4GROW 2010
Kontakt                            Regulamin i Polityka Prywatności
Design: LUK | Powered by YASNE